200 MP kameralı telefon geliyor

Android admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

200 MP kameralı telefon geliyor

Geçtiğimiz yıl aralık ayında Qualcomm Snapdragon 888 işlemcinin piyasaya sürülmesinden bu yana, akıllı telefon üreticileri bu yeni işlemciye yeni modellerinde yer vermenin hazırlığına girdiler ve bunun neticesinde de bu yıl ağır ağır bu yeni modelleri göreceğiz. Bunlardan biri olacak olan ZTE Axon 30 Pro ise özellikle kamera konusunda sınırları zorlayacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre ZTE Axon 30 Pro, tam 200 MP başlıca kameraya konut sahipliği yapacak. Bu bedel, Snapdragon 888’in kamera konusunda desteklediği yokuş nokta olurken, ZTE’nin kamera modülünü Samsung’dan temin edeceği de ifade ediliyor.

Samsung’un demin duyurulmayan fakat sızıntıları bulunan 200 MP’lik S5KGND gösterme sensörüne konut sahipliği yapacağı açıklama edilen ZTE Axon 30 Pro, eğer bu sızıntılar içten ise kamerasıyla şu başlıca kadarki en yüksek çözünürlüğü sağlayan akıllı telefon unvanını alacak.

Weibo’da bahsedilen bilgilere kadar, 1/1,37 inç boyutunda olacak ve 1.28 mikrometre piksel boyutu ile 0.64 mikrometre piksel odak boyutu içerecek. Dört piksel gruplama teknolojisinden faydalanacak kameranın ayrıca 16K video desteği sağlayabileceği de konuşuluyor.

Muhakkak bunlar hemen şimdi resmi talimat değil. Fakat ateş olmayan yerden de duman çıkmaz. ZTE Axon 30 Pro hakkında daha pozitif data geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir