2021’in en iyi 1 Nisan şakaları

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

2021'in en iyi 1 Nisan şakaları

Dün bildiğiniz üzere 1 Nisan şakaları interneti süsledi. Hatta biz de sizler için şaka maksatlı bir haber yaptık. Büyük şirketler de günün manâ ve önemini fırsat mahsus internette ayrı öbür şakalar paylaştı. İşte bu haberimizde dün yapılan en iyi 1 Nisan şakalarını sizler için derledik. Gelin büyük şirketler bizi nasıl kandırmış, birlikte bakalım.

2021’in en iyi 1 Nisan şakaları

İngiltere’de özel ev tasarımlarıyla uğraşan bir şirket olan Keepmoat Homes, dün Twitter’da paylaştığı bir gönderiyle güzel bir şaka yaptı. Yeni tasarladığı evlerde bundan böyle isteyenler için musluktan çay akacağını söyledi ve hemencecik altında görebileceğiniz gibi bir görsel paylaştı. İngilizler ve bilhassa ülkemiz insanı için doğrusu pratik olarak büyük işler başarabilecek bir proje.

2021'in en iyi 1 Nisan şakaları

Teletabiler -2021’de duymayı beklemeyeceğiniz bir ad- Coachella Vadisi’ndeki WildBrain Labs araştırma tesisinde geliştirildiği bildirilen bir Tubbycoin yayınlayarak kripto para işine girdiklerini duyurdular. Özellikle 1 Nisan yok de başka bir günde yayınlasalardı, kesinlikle inanırdık.

2021'in en iyi 1 Nisan şakaları

Volkswagen bu sene 1 Nisan şakaları konusunda ola ki de biraz aceleci davrandı. İki gün önce yayınladıkları bir tweet ile elektrikli otomobiller üstüne çalıştıkları yeni “Voltswagen” markasını duyurdular ve yeni ID.4 SUV modellerini duyurdular.

2021'in en iyi 1 Nisan şakaları

Çocukluğunuzda büyük ihtimalle bir LEGO parçasının üstüne rastlantı sonucu basıp acı doku dakikalar geçirdiniz. İşte dün LEGO yaptığı bir bildiri ile acılarınıza son verdiğini söylüyor. Zeki LEGO’lar onların üstüne basacağınızı anladığı an yolunuzu açıyorlar. Tekrar teoride fantastik iş yapacak bir us!

2021'in en iyi 1 Nisan şakaları

Heinz dün yeni domates sosu formülünü duyurdu. İçinde keza domates, hem çilek hem de muz içeren bu yeni sos bununla beraber bir “smoothie” olarak hem soğuk, hem sıcak tüketilebiliyor. Eşsiz lezzetiyle uzun süre damağınızda şölen başlatacak bu yeni sos ile lezzetin doruklarında bir tur atmaya ne dersiniz? Her şekilde kullanılabilir!

2021'in en iyi 1 Nisan şakaları

Bizim gördüğümüz en iyi 1 Nisan şakaları bu şekildeydi. Eğer sizler de bir yerlerde daha iyi şakalara eşit geldiyseniz, yorumlar kısmında görmeyi bekliyoruz. Hem dün yaptığımız 1 Nisan şakası haberimize de aşağıya tıklayarak gidebilirsiniz. Söylemekte üstünlük var, Xbox cephesi dün gece geç saatlerde yapılan Street Fighter V turnuvasında kazanan taraf oldu. Şu Anda ise Series X tasarımlı buzdolabı yerine getirmek için yardımınızı bekliyorlar.

İlginizi çekebilir:

Türkiye’de Xbox Series X satmak rakamı PlayStation 5’i geçti

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir