7.1 desteğine sahip olan Razer Kraken V3 X satışa çıktı

Haberler admin 17 Okundu
sponsorlu reklam

7.1 desteğine sahip olan Razer Kraken V3 X satışa çıktı

Razer Kraken V3 X modeli öteki modellere kadar uygun fiyatının yanı sıra sahip olduğu özellikler ile ön plana meydana çıkan bir kulaklık. 7.1 surround ses desteğinin yanı sıra RGB yakma gibi tasarımsal yönleri de yer alan Razer Kraken V3 X modelinin satışa çıktığı açıklandı. Kulaklık özellikleri ve konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

Razer Kraken V3 X satışa çıktı

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam biçimi markası Razer (Hong Kong Stok Kodu: 1337) bugün Razer Kraken V3 X oyun kulaklığını duyurdu. En çok satan Razer Kraken X’ten1 esinlenen Razer Kraken V3 X, gelişmiş atmosfer oluşumunu (immersion) karşılamak adına yükseltilmiş ses sürücüleri ve çok yönlü bir oyun deneyimi için Razer Chroma RGB ile uzun süreli uygulama ve gelişmiş konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

7.1 desteğine sahip olan Razer Kraken V3 X satışa çıktı

Razer Kraken V3 X, sürükleyici bir ses deneyimi için ultra hafif rahat sağlar. Patentli ses sürücüsü tasarımı olarak ilk kere Razer BlackShark V2 espor kulaklık ailesinde tanıtılan Razer TriForce 40 mm sürücüler ve 7.1 surround ses ile donanmış olan Razer Kraken V3 X, üstteki düzey, realist ses sunar. 

Razer HyperClear Cardioid Mic ile kulaklık, oyun içinde parazitsiz net irtibat sağlar. Hibrit kumaş ve hafızalı köpük kulak yastıklarına sahip hafif 285 gr’lık kulaklık, oyuncuların uzun oyun seanslarında kesintisiz refah sağlar. Razer Kraken V3 X, Razer’ın 16,8 milyondan fazla renge sahip tescilli RGB aydınlatma teknolojisi olan Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenirken, markanın en uygun fiyatlı kulaklığıdır ve oyuncuların atmosfere daha iyi katılabilmesi (immersion) için kulaklık ışıklarını özelleştirmelerine olanak tanır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir