900 saat Fallout 76 oynayan oyuncuya Bethesda’dan şok ceza

Haberler admin 268 Okundu
sponsorlu reklam

900 saat Fallout 76 oynayan oyuncuya Bethesda'dan şok ceza

Geçtiğimiz senenin durum çıkartan oyunu Fallout 76, teknik hatalarını bir kenara bıraktığımızda oynanış anlamında sahip olduğu kronik hatalarıyla da oyuncuları çileden çıkartmıştı. Koleksiyoncu sürümünün oyuncuları aldatmasıyla da gündeme gelen yapımı yine de milyonlarca oyuncu oynamaya devam ediyor. Ancak Bethesda, gündeme gelen son hamlesiyle oyuncuların oldukça tepkisini çekti. Redditt’te ortaya çıkan habere tarafından 900 saatten fazla Fallout 76 oynayan oyuncu, üzerinde fazla artı mermi bulundurduğu gerekçesiyle oyundan belirsiz uzaklaştırılmış.

Fallout 76’yı 900 saattir oynayan oyuncu, oyundan uzaklaştırıldı

24 saatten kısa bir sürede değerli sanılan 100 bin adet cephaneyi toplayan oyuncu ise konuyla alakalı olarak bir rehberinin olduğunu söylüyor. Hatta bu rehberi Reddit üzerinden diğer oyuncularla paylaşan oyuncu, gerçi Bethesda’nın haksız adaletinden kurtulamamış. Bakalım kısmetsiz oyuncu, internette artan tepkiler aleyhinde Betheda’yı yıldırabilecek mi?

Başka bir oyuncunun rapor etmesiyle oyundan sınırsız uzaklaştırılan şanssız oyuncunun boş yere dışarı giden 900 saati adına üzüldük. Keşke kendini bu eforu diğer bir şeye ya da diğer bir oyuna harcasaydı diyoruz. Bakalım oyun, böyle sebeplerden nedeniyle ilerleyen zamanlarda oyuncu kaybetmeye devam edecek mi?

900 saat Fallout 76 oynayan oyuncuya Bethesda'dan şok ceza

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir