A101, 2019’un İlk Haftasında Uygun Fiyatlı Honor 7C Satacak

Haberler admin 195 Okundu
sponsorlu reklam

A101, 2019'un İlk Haftasında Uygun Fiyatlı Honor 7C Satacak

A101’de bu hafta yine teknoloji şenliği var. Ne var ne değil diye merak ediyorsanız detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Fiyat performansın tepe yaptığı marketler zinciri olan A101, bu hafta da hoş ürünlerle karşımıda. Bu hafta içerisinde telefon, tablet ve televizyon gibi farklı alanlara yönlendirilmiş teknolojik ürünler var. 3 Ocak 2019 tarihi itibariyle gidip alabileceğimiz lakin gidip almadan önce de neymiş bu ürünler diye soranlar için, ürünlerle alakalı azıcık bilgi vermek gerekiyor diye düşünüyoruz

Honor 7C

Telefonumuzun özelliklerine bakacak olursak. 5.99 inç olan ekran 1440*720 piksel çözünürlüğünde bakış sunuyor. Telefonumuzun depolama alanı 4 GB RAM’li olan versiyonu için 64 GB sunuyorken, 3GB ramli versiyon için de 32 GB depolama alanı var. A101’e gelen model düşük olan versiyon fakat düşük dahili depolama alanı çok sorun olmayacak gibi görünüyor. Çünkü iki modelde de microSd kart desteği var. Çift sim kart desteği de yine iki modelde de bulunuyor. Telefonumuzun arka kamerası 13+2 MP olarak görünüyor, özçekim kamerası da sınıfının standartlarının üzerinde 8 MP olarak karşımıza çıkıyor. Telefonumuzda yüz tanınma özelliği de bulunduğu için ön kameramızın yüksek çözünürlüklü olması bizim için fayda olacaktır. Her iki kamerada da bokeh efekti(derinlik) var. Telefonumuza can veren işlemci Qualcom Snapdragon 450 iken bu işlemciyi doyurmak için de 3000 Mah kapasiteli bir batarya bulunuyor.

Yerinde fiyatlı tablet arayanlara

7 inç ekran çözünürlüğüne sahip olan tabletimizde 4 çekirdekli bir işlemcimiz bulunuyor. Sınıfının standartlarında, 1 GB RAM’le gelen tableti 2580 Mah pil destekliyor. Toza ve kolay su sıçramalarına karşı dayanıklı olan tablet IP52 sertifikası ile geliyor. Özellikler itibariyle derslik standartlarında bir tablet diyebiliriz. 2 MP arka kamerası 720 piksel çözünürlükte 30 fps video kaydı yapabiliyor. 2 MP kamera HD çekim için tatmin edici mi değil mi? Daha önce 2017 yılında 179 TL fiyatla gelen bu tablet gelişen kur etkisi ile şu lahza 349 TL fiyat etiketi ile satılacak.

A101, telefon ve tablet dışarıya böylece çok ürünü daha müşterileriyle buluşturuyor. Eğer bu kampanyalardan yararlanmayı düşünüyorsanız, 3 Ocak’ta A101 mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.a101.com.tr/brosurler/29-aralik-4-ocak/aldin-aldin/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir