A2 ehliyet gerektiren Skyrim modu yapıldı

Haberler admin 247 Okundu
sponsorlu reklam

A2 ehliyet gerektiren Skyrim modu yapıldı

Rol yapma oyunları arasında büyük bir yeri olan The Elder Scrolls V: Skyrim, günümüzde hala milyonlarca oyuncu göre oynanmaya devam ediliyor. Baştan oynanabilirlik açısından kaliteli olan oyunun detayları bir uçtan bir uca oyunu yüzlerce saat oynayabiliyorsunuz. Hali hazırda mod desteği de epeyce pozitif olan yapıma bu defa garip bir mod geldi.

Skyrim’de motosiklet kullanmayı sağlayan mod geliştirildi.

Meraklı bir oyuncunun geliştirdiği bu mod doğru oyun içerisinde atlardan kurtulabiliyoruz. Dwarven motorcycle adını bölge bu modla birlikte, oyuna motosiklet geliyor. Bundan Başka bu motosikleti istediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Dağ, tepecik, düzlük demeden kullanabileceğiniz motosiklet sayesinde istediğiniz göreve hızlıca gidebilirsiniz.

Eğer sıkı bir Skyrim hayranıysanız, bu modu denemenizi öneriyoruz. Çünkü oyuna eklenen bu motosikletin sadece bu mod için bitmiş tasarlandığını ve oynanış mekaniklerini değiştirdiğini belirtelim. Motosikletin yanına başka araçlar da oyuna ekleyen bu mod doğruca boss dövüşleri de epeyce basit oluyor. Hem eklenen bu araçların oyun sırasında herhangi bir şekilde bozulmadığını da belirtelim.

Peki sizin favori Skyrim modunuz hangisi? Açıklama kısmında belirtmeyi unutmayın! İlgili modu buradan indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir