Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörünü duyurdu

Haberler admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörünü duyurdu

Tayvan menşeli teknoloji firması Acer, 1080p çözünürlüğünde 360 Hz oyuncu monitörü arayan kullanıcılara özel Predator X25b’yi duyurdu. 24.5 inç boyutundaki IPS ekranında 1080 x 1920 piksel Full HD çözünürlük sunan monitörün 0.3 ms (griden griye) tepkime süresi bulunuyor. Parlak ve karanlık alanlarda geniş bir parlaklık aralığına sahip olan ve ufak alanları net bir şekilde gösterebilen monitör, HDR400 teknolojisini destekliyor. LightSense teknolojisi tamamen ise, etrafınızdaki etraf ışığı algılanarak parlaklık otomatik olarak ayarlanıyor.

Keza G-SYNC desteğine sahip olan monitör, NVIDIA grafik yongalarında görüntüde yırtılma, takılma ya da komut gecikmesi olmadan bir tecrübe sunuyor. Ayrıca meraklılar ayrıca de profesyonel seviyedeki oyuncular, net bir görünüm ve müthiş bir oyun deneyimi sunan bütün sıvı yenileme hızı (VRR) aralığı ve sıvı üst sürat gibi özelliklerden faydalanabiliyor. ColorSense ise, ekranınızın renk sıcaklığını etrafınızdaki ortamla eşleştirerek göz yorgunluğunu azaltıyor.

Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörünü duyurdu

Acer, G-SYNC destekli 360 Hz oyuncu monitörü Predator X25b’yi duyurdu

1000:1 kontrast oranı ve 16:9 en boy oranı sunan monitörün ekran parlaklığı ise 400 nits seviyelerine dek çıkabiliyor. Değişken kristal IPS panele sahip olan Predator X25b modeli, %99 sRGB renk gamutunu ilk elden karşılıyor. Keza 16,7 milyon rengi bünyesinde barındıran monitör, ayrıca yatay keza de dikey olarak 178 derece gösterme açısına sahip. Monitörün yükselik ayarı, saat yönünde 20 derece dönüşe, saat yönünün tersi yönde ise 180 derece dönüşe olanak tanıyor. Ayrıca yukarı ve altında -5/+25 derecelik bir akort etme yapılabiliyor.

Entegre ProxiSense ise, monitörünüzden uzaktan olduğunuzda otomatik olarak şiddet tasarrufu moduna girmenin yanı sıra ara verme devretmek için düzenli hatırlatıcılar sunarak göz sağlığınızı koruyor. 360 Hz tazeleme hızına sahip 24.5 inç boyutundaki oyuncu monitörü, nereye bakarsanız bakın daha fazla ayrıntısıyla uğraşma ve oyun aksiyonuna olanak sağlıyor. Monitörün arkadaki paneline baktığımızda 1 adet DisplayPort 1.4, 2 adet HDMI2.0, 3 adet USB3.2 Gen.1 Type-A, 1 adet USB2.0 ve kulaklık giriş çıkış bağlantılarına yer verildiğini görüyoruz. Monitör, 3 takvim garanti ile birlikte geliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir