Achtung! Cthulhu Tactics İndir

Oyun admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Achtung! Cthulhu Tactics İndir

Achtung! Cthulhu Tactics, dünyanın gördüğü en cani topluluk Nazi’lerin egemen olduğu bir evrende geçiyor. Nazi’lere meydan okuduğumuz ve ölümsüz kötülükle amansız bir mücadeleye girdiğimiz Achtung! Cthulhu Tactics, oyunculara gerçek bir sıra tabanlı strateji oyunu deneyimi sunmaya geliyor. Başarılı makro stratejileriyle ön plana çıkan oyunun özellikleriyse şöyle:

Taktiksel Savaş: yenilikçi sıra tabanlı zemin savaşlarında müttefik kahramanlardan oluşan bir bölüğü yönet. Momentum Sistemi: Öldürmeler toplayarak ve kritik vuruşlar yaparak savaşta iyi performans göstererek Momentum kazan ve savaşı kendi lehine çevir. Işık vs Karanlık: Baskıcı karanlıkta saklanıp bekleyen Cthulhu dölünü açığa çıkarmak ve bastırmak için ışığın gücünü kullan. AP Sistemi: her karar önemlidir ve Aksiyon Puanı Sistemi ağır savaş ya da çevik hareketlere istediğin kadar önem verme esnekliğini verir. Psikolojik Sistem: savaşın çok sayıda korkunçluğuna tanık ol ve bölüğünün ruh sağlığın savaşın ortasında bozulmasını izle. Takımını İnşa Et: karakterler farklı yollarla açılabilecek ve seviyesi yükseltilebilecek özel yeteneklere sahiptir ve silahlar çeşitli faydalar verecek şekilde modifiye edilebilir. Bu da Nazi pisliklerini ortadan daha iyi kaldırmak için bölüğünü özelleştirmene izin verir. Garip Dünya Savaşı: Achtung! Cthulhu’nun Lovecraft-2. Dünya Savaşı karışımı evrenini Mythos’tan ilham almış düşmanlar ve John Houlihan tarafından elle yapılmış, direk olarak kâğıt kalemli rol yapma oyun anlatım stilinde hikaye tabanlı senaryo ile daha önce hiç olmadığı şekilde keşfet.

Achtung! Cthulhu Tactics sistem gereksinimleri

MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows Vista İşlemci: i5-4570 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 1050 GTX Ti 4GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir