Ailenin daha uygun fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10 Lite için paylaşılan göze çarpan görsel

Haberler admin 196 Okundu
sponsorlu reklam

Ailenin daha uygun fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10 Lite için paylaşılan göze çarpan görsel

Galaxy S10 ailesinin yerinde fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10 Lite, epeyce merak ediliyor. Paylaşılan bir görsel ise modele baştan güzel bir bakış attırıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi dört bambaşka modelden oluşuyor. Bu ailenin en aşağı yer alacak Samsung Galaxy S10 Lite, ailenin öteki üyeleri gibi kavisli değil düz ekran üstüne kuruluyor. Bir kılıf üreticisi göre hazırlanan aşağıdaki görsel ise modelin tasarımını bir kere daha karşımıza getiriyor. Ön kamerası görebileceğiniz üzere ekrana entegre edilen zeki telefon, eşdeğer kalınlıktaki çerçeveleriyle fiilen hoş görünüyor. Kılıfta da görebileceğiniz üzere 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan telefon, daha önce duyduğumuz kadarıyla sarı renk seçeneğiyle de elde edilebilecek. Bu rengi sadece Lite modelde sunacak firma, bununla birlikte beyaz, siyah, yeşil ve mavi renkleri de karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Parmak izi sensörünü ast tarafında içeren Samsung Galaxy S10 Lite, öteki modellerden daha büyük bir kitleye hitap ediyor. Modelde kablosuz çok miktar desteği de aktif olarak yer alıyor.

Samsung Galaxy S10 Lite

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei P30 Pro modeline gücünü verecek Kirin 985 hakkında manâlı veri

Samsung Galaxy S10 Lite ile beraber ailenin satış fiyatlarına bakarsak

Sağlam yerlerden gelen bilgilere kadar Galaxy S10 Lite 128 GB için 850 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy S10 modeli 128 GB için 1.000 dolar, 512 GB içinse 1.250 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Galaxy S10+ tarafındaysa 128 GB için 1.130 dolar, 512 GB için 1.390 dolar ve 1 TB için bütün 1.760 dolar ödenmesi gerekecek. Modellerin resmen 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Merak edilen telefonlardan Huawei Nova 4

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir