AirPods 2 Türkiye’de! İşte özellikleri ve fiyatı

Haberler admin 137 Okundu
sponsorlu reklam

AirPods 2 Türkiye'de! İşte özellikleri ve fiyatı

Yeni model AirPods’un en büyük yeniliği ise sorumluluk kutusunun artık kablosuz sıkıntı desteğine sahip olması. W1 yongası kullanan ilk tür AirPods’un aksine, yeni modelde H1 yongası tercih edildi. Tasarım olarak birincil modelden hiçbir farkı bulunmayan yeni AirPods, H1 yongası sayesinde söylev süresini iki katına çıkarıyor.

AirPods, tek şarjla 5 saate kadar dinleme, 3 saate varan da hitabe süresi sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte AirPods’u 24 saat kesintisiz kullanabilmek olası.

Yeni model ile birlikte gelen bir diğer özellik ise AirPods’a ‘Hey Siri’ biçiminde seslendiğinizde telefonu cebinizden çıkarmadan Siri’ye komut verebiliyor olmanız. Bu Vesile Ile kulaklığınız takılıyken ‘Hey Siri’ dedikten sonra ‘Hava durumu nasıl’ sorusunu sorarak sesli olarak hava durumunu öğrenebiliyorsunuz.

AirPods 2, iki öbür şarj kutusuyla satışa sunuldu. Kablosuz sorumluluk desteğine sahip modeli 1399 TL’ye satan Apple, bu teknolojiyi kullanmadan modeli ise 1099 TL’den alıcısıyla buluşturuyor. Sadece yük kutusu satın olmak istediğinizde ise 549 TL’lik fiyat etiketiyle karşılaşıyorsunuz.

 

 

 

Test ettiği vasıta cayır cayır yandı

80 günde serveti eridi

Temizlik yaparken ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir