AirPower ne zaman çıkacak?

Haberler admin 149 Okundu
sponsorlu reklam

AirPower ne zaman çıkacak?

Takvimler 2017’nin Eylül ayını gösterdiğinde Apple karşımıza iPhone X modeli ile çıkmıştı. Kablosuz sıkıntı destekleyen iPhone X modeli için işyeri bir da kablosuz sıkıntı matını duyurmuştu. AirPower olarak isimlendirilen bu matın, 2018 yılı içerinde satışa sunulacağı açıklanmıştı.

Bugün ise takvimler 22 Mart 2019‘u gösteriyor ve hala AirPower’dan ses seda yok. Bir türlü satışa sunulamayan AirPower, bugün de Apple’ın Avustralya web sitesinde iPhone Xs Max ve AirPods 2 ile görüntülendi. Ama sızan bu fotoğraf AirPower için bütün beklentileri suya düşürdü.

Apple, AirPower’ın benzer anda iPhone, Apple Watch ve AirPods’u sıkıntı edebileceğini söylemişti. Ancak bugün sızan görselde Apple Watch çok miktar matında yer almıyor. Bu da AirPower’ın Apple Watch’u yük etmeyeceği anlamına geliyor.

Aradan geçen 2 sene içerisinde ürünü yerine gerileten Apple, fazla tepki alacaktır. Hele ki bu ürünün 1.200 TL civarında olacağını düşünürsek, iki tane aygıt sıkıntı etmek için, fiyatını ne değin adalet ettiğini tam bir ağız dalaşı konusu. 

gerçi bu ürünün bugün içerisinde Apple Store’da satışa sunulma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtelim.

Rus güzelin tacı geri alındı

Jelena Karleusa’nın acı günü

Victoria’s Secret’ın yeni meleği

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir