Akıllı saati için geri sayım başladı

Haberler admin 31 Okundu
sponsorlu reklam

Akıllı saati için geri sayım başladı

OnePlus, Twitter’da akıllı saati hakkında soru soran şahısların yorumlarını taşıyan kısa bir klip paylaştı. Tweetin başlığında “İstediniz, yaptık” sözde bir yazı yazıyor. Gönderi ayrıca akıllı saatin yakında geleceğini onaylıyor. Şirket, saat için geliş tarihinden açıkça bahsetmiyor. Ama saatin 23 Mart etkinliğinde tanıtılacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Resmi forumlarındaki bir gönderide şirket, “OnePlus ailesine katılan yeni üye dinç, dakik ve hatta siz uyurken bile sizinle ilgilenecek” ifadesinde bulundu. Bu ifadeler, OnePlus Watch’un sağlık ve fitness özellikleri ve uyku takibi ile geleceğini doğruluyor. Tüm bu özellikler zaten bekleniyordu çünkü çoğu zeki saat bu özelliklerle birlikte geliyor.

OnePlus hemen şimdi akıllı saati hakkında öyle bir şey açıklamamış olsa da, bir de yarışma duyurdu. Yarışmanın dokuz kazananı şirketin birincil zeki saatiyle ödüllendirilecek. Yarışmaya girişler 23 Mart 09:59 kadar kabul ediliyor. Tüm bilinenler şimdilik bundan ibaret. Şirketin devlete ait lansmanıyla her şey netliğe kavuşacaktır. Akıllı saat sektöründeki rekabet her yeni ürünle artarken OnePlus bu konuda rakiplerine kıyasla ne dek başarılı olacak göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir