Alien: Isolation’ın devam oyununu, bu sene içinde göreceğiz

Haberler admin 177 Okundu
sponsorlu reklam

Alien: Isolation'ın devam oyununu, bu sene içinde göreceğiz

Alien Anthology resmi Twitter hesabı, ardı ardına yeni Alien oyunu hakkında ipuçları vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, yeni Alien oyunun adının Alien: Blackout olacağı ile ilgili söylentiler çıkmıştı.  Alien markasının haklarını elinde bulunduran 20th Century FOX, yeni Alien oyunun adı için bir marka tescili yapmıştı. Söylentiye kadar bu tescil Alien: Blackout adı için yapılmıştı. Alien Anthology Twitter hesabı acilen de yeni oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir ipucu verdi. 

Yeni Alien oyunu için çıkış tarihi verilmiş olabilir

40 years ago, the Nostromo disappeared… In 2019, Amanda Ripley will uncover the secrets it left behind — no matter what. #AmandaRipley #ReadPlayWatch #January pic.twitter.com/N5XybNB1Tj

— Alien (@AlienAnthology) 5 Ocak 2019

Alien Anthology Twitter hesabı kısa bir video yayımladı. Yayımlanan videonun tanımlama kısmında yazanlar ve kullanılan etiketler yeni oyunun çıkış tarihi ile ilgili anahtar sözcük veriyor olabilir. Paylaşılan kısa videonun altında şu ifadelere yer verildi; “40 sene önce, Nostromo ortadan kayboldu… 2019‘da Amanda Ripley, ne olursa olsun geride bıraktığı sırları ortaya çıkaracak.” Bu paylaşım için #AmandaRipley #ReadPlayWawtch #January etiketleri kullanıldı. Bilhassa January (Ocak) etiketi oldukça dikkat çekici. Eğer bu paylaşımlar gerçekte bir manâ açıklama ediyorsa, yakın bir süre içinde yeni Alien oyunu ile ilgili ilk bilgileri görebiliriz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir