Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Haberler admin 7 Okundu
sponsorlu reklam

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Amazon Prime Gaming Nisan ayı bedava oyunlarını açıkladı. Amazon Prime üyeleri Prime Gaming ayrıcalığı ile Nisan ayında Move or Die: Couch Party Edition, Before I Forget, The Escapist, Moving Out ve Aces of the Luftwaffe: Squadron oyunlarına bedava sahip olabilecekler. 

Amazon Prime Gaming Nisan ayı oyunları

Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine bedava erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming dahilinde üyelere belirsiz sahip olabilecekleri bu bedava oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi kişilik yükseltmeleri ile Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün her tarafında ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Nisan ayı ücretsiz oyunları:

Move or Die: Couch Party Edition

Süratli, 4 karakter lokal veya online çoklu oyuncu seçenekleriyle sunulan Move or Die: Couch Party Edition’da oyun mekanikleri her 20 saniyede bir değişiyor. Arkadaşlıkları deneme eden oyun tanımının tam karşılığı olan Move or Die kolayca alışılabilen, ancak bırakması kuvvet oyunlardan.

Before I Forget

Bir evde yalnız bir kadın. Bir gizem ve bir aşk hikayesi. Aşk, kayıplar ve güzel yaşanmış bir hayatın hikâyesinin anlatıldığı oyunda geçmiş üzerindeki sis perdesini aralamak için günümüzü keşfedin. Anlatımlı bir keşif oyunu olan Before I Forget, hafızaların yavaşça silindiği ve karmakarışık ışık halkası geldiği bir evrende geçiyor.

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

The Escapist

Başlıca amacı firar etmek olan Escapist, oyunculara cezaevi yaşamını eğlenceli bir şekilde tecrübe etme fırsatı sağlıyor. 

Moving Out

Fizik kurallarını baz alan ve arkadaşlarınızla yan yanlamasına oynayabileceğiniz bir taşınma simülatörü olan Moving Out ile mobilya sektöründe heyecanlandırıcı bir kariyere hazır mısınız? Yeni mezun olmuş bir Mobilya Düzenleme ve Yatırma Teknisyeni olarak, Packmore şehrinin öbür bölgelerindeki taşınma işlerinden artık siz sorumlusunuz!

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Aces of Luftwaffe: Squadron

Üzerinize yağan mermilerden kaçın ve korkutucu savaş makinelerine, hava savaşları ve “boss” dövüşlerinde karşısında koyun!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir