Amazon Prime Video platformuna 2 yeni film eklendi

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Amazon Prime Video platformuna 2 yeni film eklendi

Amazon Prime Video Türkiye’de Nisan ayında yayına girecek yeni film ve diziler açıklandı. Nisan ayında Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında, başrollerinde Michael B. Jordan, Jamie Bell, Jodie Turner-Smith ve Luke Mitchell’ın yer aldığı serüven filmi ‘Tom Clancy’s Without Remorse’un yanı sıra, 1950 Los Angeles’ında beyazların çoğunlukta olduğu bir mahalleye taşınan siyahımsı ailenin hikayesinin anlatıldığı gerilim dizisi ‘Them’in birinci sezonu bulunuyor. Nisan ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak bütün yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor.

Them – 9 Nisan

Little Marvin göre kaleme alınan yeni gerilim dizisi ‘Them’, 9 Nisan Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de yayına giriyor. Başrollerinde Deborah Ayorinde, Ashley Thomas ve Alison Pill gibi isimlerin yer aldığı 10 bölümlük Amazon Originals dizisi ‘Them’, ABD’de Büyük Göç’ün yaşandığı 1950’li yıllarda, Kuzey Carolina’dan beyazların ağırlıklı olarak yaşadığı Los Angeles’daki bir mahalleye yerleşen siyahi bir ailenin hikayesini anlatıyor. Ailenin yıllarca hayalini kurduktan sonra taşındığı yeni ideal evleri, bir anda mucizevi güçlerin ve komşuları kadar oynanan oyunların merkezi haline geliyor.

Tom Clancy’s Without Remorse – 30 Nisan

Tom Clancy’nin 1993 tarihli romanından uyarlanan, başrolünü ve yapımcılığını Michael B. Jordan’ın üstlendiği ‘Tom Clancy’s Without Remorse’ filmi, 30 Nisan’dan itibaren Amazon Prime Video Türkiye’den izlenebilecek. Film, hikâyenin ve Tom Clancy’s Jack Ryan evreninin en manâlı karakterlerden olan John Clark’ın güzel hikayesini anlatıyor. Katıldığı gizli bir operasyonun peşinde, Rus askerlerinden oluşan bir birlik kadar ailesi intikam için katledilen kıdemli şef John Clark, ne pahasına olursa olsun suikastçıların peşine düşüyor. Bir donanma komandosu ve sıcacık CIA ajanıyla güçlerini birleştiren Clark, takibi esnasında haberdar olmadan ABD ile Rusya arasında savaş çıkarmayı amaçlayan büyük bir komployu da ortaya çıkarıyor. Kişisel onuru ve ülkesine olan sadakati arasında kalan Clark, keşfettiği bu komployu durdurmak ve arkasındaki zinde kişileri ortaya dışında tutmak için tüm düşmanlarıyla vicdan azabı duymadan savaşmak zorunda.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir