Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam’de yayınlandı

Haberler admin 18 Okundu
sponsorlu reklam

Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam'de yayınlandı

Viking temalı gerçek zamanlı strateji oyunu Ancestors Legacy için bedava bir sürüm yayınlandı. Steam üzerindeki adıyla Ancestors Legacy Free Peasants Edition, en ince ayrıntısına kadar oynaması bedava. Başlıca oyunun belirli bir bölümünü içinde barındıran üretim, oyunculara almadan önce bir test şansı veriyor. Geçtiğimiz yıllarda yavaşça ortadan kaybolan oyun demoları, geri geliyor! Özellikle Viking temasını seviyorsanız ve kültürleriyle ilgiliyseniz, fazla lezzetli bir oyun olduğunu da belirtelim.

Ancestors Legacy Free Peasant Edition, iyice ücretsiz

Ancestors Legacy, orta çağın zalim savaş alanlarında bir grup savaşçıyla muzaffer olma çabası verdiğiniz bir üretim. Hakiki zamanlı strateji ve Viking temasının müthiş uyumuyla epeyce keyifli, yer yer zorunlu ama bir o kadar da yeterli bir yapımdır. Vikinglerin dışarıya Anglo-Sakson, Alman ve Slav kabileleri olarak da oynayabiliyorsunuz. Savaşçılarınızı eğiterek, köyünüzü genişleterek ve düşmanlarınızın kamplarını yağmalayarak “Hail to the King of the North!” naraları atabiliyorsunuz. Ancestors Legacy, genel anlamda epeyce iyi bir RTS oyunu olmakla birlikte Viking kültürünü müzikleri ve tasarımıyla işlemiş bir oyundur. Steam’de yayınlanan bu bedava sürüm ise, oyuna para vermeden önce girip deneyerek, tadına bakarak satın alım kararını vermeniz için yayınlanmış.

Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam'de yayınlandı

Son zamanlarda oyunlar için demoların baştan yayınlanmaya başladığını gördük. Bu her zaman olduğundan daha sevindirici çünkü COVID-19 sebebiyle gelen oyunlara hep bir nefret ile bakar, titiz yaklaşır olmuştuk. Geliştiricilerin hayatları da en az bizimki kadar zorlaştı ve bu oyunlara yansıyor ne yazık ama. Şu Anda deneyip, alıp almamak konusunda çok net kararlar verebileceğiz.

Ancestors Legacy Free Peasant Edition, içinde dört tek oyunculu tahsis, 17 fazla oyunculu haritası ve oynanabilir dört fraksiyon barındırıyor. Hem çok oyunculu, keza de tek oyunculu modlarını destekliyor. Aslında ücretsiz olmasıyla birlikte oldukça iyi bir sürüm olduğunu anlatmak gerekiyor. Eğer oyunu hiçbir aidat vermeden sınamak isterseniz, mağaza sayfasını ziyaret edebilir, Steam üzerinden indirebilirsiniz. Peki sizler bu yeni ücretsiz sürüm ve artmakta olan oyun demoları hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir