Android Mesajlar için önemli güncelleme!

Android admin 1.693 Okundu
sponsorlu reklam

Android Mesajlar için önemli güncelleme!

Google, kullanıcıların uzun süredir beklediği spam koruması özelliğini yeni güncelleme ile sunmaya başladı. Geçtiğimiz ay, 3.4 sürümlü uygulamanın kodları aralarında keşfedilen nitelik, sonunda hazır.

Istenmeyen mesajları engellemek veya sır olarak saklamak için, çeşitli üçüncü parti uygulamalar uygulamak zorunda kalan kullanıcılar, yeni gelecek özellik ile ekstra olarak tatbik atfetmek zorunda kalmayacaklar.

Daha önce, mesaj size ulaştıktan sonradan, kendiniz seçmeniz kapsamında o numaradan gelecek mesajları engelleyebilmeniz mevcuttu. Şimdi ise, bu işlem otomatik olarak, siz mesajı görmeden tatbik kadar yapılacak.

Bu özelliğin çalışabilmesi için, Google sizden bir takım yeni izinler de isteyecek. bu izinleri onayladığınız takdirde özelliği kullanabileceksiniz. Lakin Google burada bilhassa, mesaj içeriklerinin Google’a hiçbir şekilde gönderilmeyeceğini, kesinkes belirtmiş.

Android One cihazlar için beklenen açıklama geldi!

Android One cihazlar için beklenen izah etme geldi!

Geçtiğimiz günlerde Android One cihazlar için güncelleme desteği konusunda değişikliklere gideceği iddia edilen Google’dan beklenen yorumlama sonunda geldi. İşte,teferruat!

Uygulamanıza bu özellik geldiyse, başvuru formu üstünde ayarlar > gelişmiş sayfasından bu özelliği aktifleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir