Anthem için nefes kesen 2. tanıtım videosu

Haberler admin 171 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem için nefes kesen 2. tanıtım videosu

2019’un en çok beklenen oyunlarından biri olan Anthem’in çıkışına artık sayılı günler kaldı. Bioware ve Electronic Arts işbirliğiyle geliştirilen yapım, eğer büyük bir aksilik olmazsa 22 Şubat’ta raflardaki yerini almış olacak.

Hatırlanacağı üzere oyun dünyasının önde gelen mecralarından biri olan IGN, kısa vakit önce Bioware imzası içeren üretim için 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınlamıştı. Bu videonun akabinde EA’den yeni bir paylaşım daha geldi.

Electronic Arts, hali hazırda Las Vegas’ta gerçekleşen Tüketici Elektroniği Fuarı çerçevesinde Anthem için yeni bir video yada yayınladı. Yayınlanan bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Bu videonun Alıcı Elektroniği Fuarı’nda yayınlanmasının ana nedeni ise NVidia. Oyun sektörünün kayda değer isimlerinden biri olan Nvidia’nın yeni DLSS teknolojisinin kullanıldığı birincil oyun Anthem olacak. Oyunun yalnızca PC versiyonunda kullanılacak olan DLSS (Deep Learning Super-Sampling) teknolojisi oyunun fazla daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Bioware’ın uzun bir süredir üstünde çalıştığı üretim PlayStation 4, Xbox One ve PC için eş zamanlı olarak satışa sunulacak. bu vesileyle dip anekdot olarak belirtelim. PS4 Pro ve Xbox One için özel bir versiyonun çıkması da gündemde. Bu özel versiyonda bayağı sürümlere nazaran fazla daha cazibeli bir dünya, oyun severleri bekliyor olacak.

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Bir zamanlar onlar modaydı

Onlara ‘Portekizli askerler’ deniyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir