Anthem’ın filmi gelse diyeceğiniz müthiş fragmanı yayınlandı

Haberler admin 190 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem'ın filmi gelse diyeceğiniz müthiş fragmanı yayınlandı

Anthem tanıtımları için kesenin ağzını ayrıntılarıyla açan EA Games geçtiğimiz günlerde fazla kısa bir teaser yayınlamış ve oyunun bir Live Action fragmanının yayınlanacağını müjdelemişti. İşte bu fragman geçtiğimiz saatlerde yayınlandı ve itiraf etmek gerekiyor ki harikulade duruyor.

Neill Blomkamp imzalı Anthem fragmanı yayınlandı

Bu fragman için heyecanlanmamızın en büyük sebebi ise bağlı ama Neill Blomkamp imzasını taşıyacak olmasıydı. Hali hazırda yeni Robocop filmi için çalışmalarına sürekli yönetmen, daha önce District 9, Elysium ve Chappie gibi filmler ile adından laf ettirmeyi başarmıştı. Ayrıca kendisini Unity grafik motoru ile yapılan Adam isimli kısa filmlerde de görmüştük.

Fragmana dönecek olursak başlıkta da dediğim gibi “keşke filmi gelseydi” dedirtecek bir fragman olmuş. Hem prodüksiyon kalitesi keza de fragmanın aksiyona odaklanmak yerine bir konuya bağlanmış olması oldukça etkileyici. Tabi kullanılan müzik ve doyurucu sahnelerin de bunda payı oldukça büyük. Açıkçası Anthem’ı beklemeyen bir oyuncu olarak beni bile fazlasıyla gaza getirdiğini söyleyebilirim. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir