Anthem’ın son yaması oyunu yine bozdu

Haberler admin 187 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem'ın son yaması oyunu yine bozdu

Bu senenin en magazinsel oyunu olma yolunda çabuk ilerleyen Anthem‘ın başı az kalsın beladan kurtulmuyor. Oyunu düzelteceğine söz veren BioWare, son güncellemeyle birlikte oyunda tekrar teknik hatalara yol açmış durumda. Yeni güncellemeden sonra oyunda eşya düşürme sisteminde ortaya çıkan hatalar, oyuncuları adeta çileden çıkarttı. Abdest alması gereken oyun kıvamında olan Anthem, bu sebeplerden nedeniyle oyuncu kaybetmeye devam ediyor. Başı bir türlü sıkıntıdan kurtulmayan BioWare ise her geçen gün imajını zedelemeyi sürdürüyor.

Eleştiri toplayan Anthem’ın son yaması oyunu yeniden bozdu

Bir zamanlar bilhassa Mass Effect serisi bir uçtan bir uca adını video oyun tarihine altın harflerle yazdıran geliştirici takım, Anthem‘ı düzeltmeye kararlı. Özellikle Stronghold görevlerinde karşılaşılan teknik sıkıntıların üstesinden gelemeyen BioWare’ın, tutumu oyuncuların sinirini dindirse de, bir takım oyuncuların geliştiricilere maalesef bundan böyle tahammülü kalmadı.

Geçtiğimiz gün ise oyunun yapımcılarından Ben Irving, oyunun bu durumu yüzünden oyunculardan özür diledi. Oyunu daha iyi bir ülkü sokmak için çalışmalarına devam ettiklerini bildiren yapımcı ve ekibi Anthem‘ı umarız oynanabilir bir ışık halkası sokmayı başarır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir