Apex Legends PC’de çöküyor

Haberler admin 121 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends PC’de çöküyor

Son dönemde battle royale tarzı oyunların hayli revaçta olduğunu biliyoruz. PUBG ile başlayan bu süreç Fortnite ile devam etmişti. Bu iki üretim haricinde beki 10’a yakın farklı battle royal oyunları da kullanıma sunuldu. Ama hiç biri tutmadı. Ta ki Apex Legends’a değin.

Respawn Entertainment imzası içeren Apex Legends önce konsollarda, daha sonra da PC’de oyun severlerin beğenisine sunuldu. Sürpriz bir şekilde yoğun ilgi ile karşılanan üretim, kısa sürede en fazla oynanan battle royale oyunlarından biri olmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde Fortnite’ın Twitch üzerindeki hakimiyetine de son veren Apex Legends, şu arada PC’de bir dizi problemle karşısında karşıya.

Kısa süre önce Respawn Entertainment, oyunun PC’de daha stabil çalışması ve FPS oranının yükseltilmesi için bir yama yayınlamıştı. Yayınlanan bu yama ardından beklenildiği üzere FPS oranı yükseldi. Fakat hesapta olmayan teknik bir nedenden ötürü oyunun PC versiyonu çökmeye başladı.

Oyunda bastırma sorunu yaşan kullanıcılar belgeler klasöründe apex_crash.txt dosyası ile karşılaştı. Öyle fazla oyuncu bu dosyayı Respawn Entertainment’a yolladı. Yapımcı ekip ApexLegends’ın çöküntü problemini büyük oranda aştıklarını belirttiler. Eğer siz de hala oyunda çöküntü sorunları yaşıyorsanız oluşan metin belgesini raporlamanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

 

Yavrusuna saldırgan aslanı perişan etti

Kilo vermek isteyenlerin favorisi

UEFA’da ‘Galatasaray’ sıkıntısı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir