Apex Legends, Twitch.tv’de diğer oyunları adeta ezdi geçti

Haberler admin 148 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends, Twitch.tv'de diğer oyunları adeta ezdi geçti

Battle Royale türü şüphesiz son iki yılın en fazla para kazandıran türlerinden bir parça başına haline geldi. Her firmanın elini attığı Battle Royale türüne ait Apex Legends, geçtiğimiz gün piyasaya çıktı. Titanfall evreninde geçen bir oyun olan Apex Legends, öteki Battle Royale oyunlarına tarafından daha çabuk bir yapıda ilerliyor. PUBG ve Fortnite‘a nazaran daha çabuk tüketilebilen Apex Legends, azıcık da kahraman tabanlı FPS oyunlarına benziyor. Garanti oyuncusu olan her türden azıcık birazcık ilham alıp hepsini bir araya harmanlayan Apex Legends, daha ilk gününde Twitch’te en fazla izlenen oyun olmayı başardı.

Apex Legends’ın izlenme oranları epeyce yüksek

Apex Legends, Twitch.tv'de diğer oyunları adeta ezdi geçti

Fenomen oyun Fortnite’ı geride bırakan Apex Legends, League of Legends’ı da geçmeyi başardı. Hemen Olan olarak 470 bin gibi bir rakama erişen Apex Legends, hala Twitch’in en fazla izlenen oyunu olarak birinci sırada bulunuyor. Black Ops 4‘e eş yapısıyla oyuncuları cezbeden yapım, bakalım daha ne dek vakit birinci sırada kalacak? Her Zaman beraber göreceğiz.

Battle Royale türüne yeni bir coşku katan Apex Legends hakkında sizin yorumlarınız neler? Fikirlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir