Apex Legends’ta banlanan oyuncuların sayısı 16.000’i geçti

Haberler admin 142 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends'ta banlanan oyuncuların sayısı 16.000'i geçti

Çıktığı andan itibaren oyun dünyasına bomba gibi düşen Apex Legends‘ta banlanmaların başladığına dair haberler de gelmeye başladı. Oyunun kalabalık yöneticilerinden gelen bilgilere göre şimdiye kadar banlananların sayısı ise 16.000 kişiyi bulmuş durumda.

Apex Legends’ta şimdiye kadar 16.000 kişi banlandı!

Polygon’un haberine kadar ayrıca gelen şikayetler keza de firmanın araştırmaları sonucu bu rakama ulaşılmış. Hemen Şimdi kandırma namına bariz bir durum laf konusu olmasa da bazı oyun severler Apex Legends‘ta hileci oyuncuların olduğunu da öne sürüyor. Zaten oyunda bir reporlama sistemi olmadığı için bu banlanmaların nasıl yapıldığına dair bilgiler de verilmiş.

Yapılan açıklamaya kadar rütin kontroller dışında oyuncuların oyunun forumlarında yapmış oldukları şikayetler de göz önüne küskün. Burada görsel veya video kaydı istense de sadece kullanıcı adı bilinen oyuncuların da ne olur ne olmaz araştırıldığı belirtiliyor. Yeniden gelen bilgilere kadar ilerleyen zamanlarda yapılacak güncellemeler ile oyunda bir raporlama sisteminin de olacağı açıklanmış.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir