Apex Legends’ta bulunan Twitch Prime açığı firmaya dert oldu

Haberler admin 199 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends'ta bulunan Twitch Prime açığı firmaya dert oldu

Battle Royale türüne bomba gibi giriş yapan yeni oyun Apex Legends, daha çıktığı ilk haftada oyuncular aralarında epeyce popüler oldu. Oyun için ilk haftadan az daha 1 takvim içerik haritası çıkartan geliştiricilerin şu anda başı dertte. Çünkü oyunda yer alan yeni açık tamamen ücretsiz bir şekilde Twitch Prime içerikleri alabiliyorsunuz. Halen bu açığı düzeltemeyen Respawn yetkilileri, bakalım nasıl bir açıklama yapacak?

Apex Legends’ın yeni açığı ücretsiz Twitch Prime eşyası veriyor

Twitch’in en fazla izlenen oyunlarından bir adam başına haline gelen Apex Legends‘ın bu açığından derhal yüz binlerce oyuncu yararlanıyor. Ama söylentiye kadar bu açığı kullanan oyuncuları büyük bir suç oluşturan beklemekte. Belki Respawn yetkilileri, olayı önlemek için bu açığı kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilir. Eğer ilgili açığı kullanacaksanız, sorumluluğun adamakıllı sizde olduğunun altını çizelim.

Bu sıralar Fortnite ve PUBG‘nin oyuncularını birer birer kendine çeken Apex Legends’ın, epeyce nitelikli bir Battle Royale deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz. Bakalım oyun, ilerleyen dönemlerde nasıl bir halde olacak? Ilgiyle izliyoruz. EA Games’in oyun için izlediği politika acilen bütün yerli yerinde.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir