Apple Music’ten tablet yeniliği!

Mobil Uygulamalar admin 212 Okundu
sponsorlu reklam

Apple Music'ten tablet yeniliği!

Apple, Apple Music’in Android sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı. Beta deneme süreci geçtiğimiz ayın başında başlatılan güncelleme, Cupertinolu teknoloji devinin karşı taraf platformda kendi müzik uygulamasını yayınlamasının birkaç yıl gerisinde yayınlanmış oldu.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki kullanım izinleri

Apple Music’in en yeni Android sürümü Google Play üstünde indirmeye açıldı ve güncelleme, başvuru formu sürümünü 2.7.0 sürüm numarasına yükseltiyor. Tatbik, nihayet Android tabletler için destek getirirken bununla beraber uygulama için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini de beraberinde geitiriyor.

Apple Music’in getirdiği tablet desteği, teknoloji devinin dört yılını almış olsa da servis için oldukça iyi bir gelişme. gerçi servisin Android kullanıcıları arasında Spotify gibi fazla daha popüler müzik servislerine karşı popülarite kazanıp kazanmayacağı ise bir merak konusu.

Buna ilave olarak Apple Music uygulaması, Play Store üzerinde iyi bir skora da sahip yok. Çoğu kullanıcı uygulamanın iOS sürümüne kıyasla oldukça fena bir durumda olan başvuru formu deneyiminden davacı. Ne olursa olsun, Apple Music’in Android dünyasında diğer müzik servislerine karşı nasıl bir rekabet içerisinde olacağı sorusu merak uyandırmaya devam ediyor.

Önceki HaberSamsung Sıkıntı Cihazları Parlaklığını Kaybedecek Sonraki HaberVolkswagen’den EV pil atılımı…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir