Apple TV için Samsung akıllı TV’lere ihtiyacınız olabilir

Haberler admin 185 Okundu
sponsorlu reklam

Apple TV için Samsung akıllı TV'lere ihtiyacınız olabilir

Apple bu yeni uygulaması ile insanların televizyon izlemelerine farklı yollarla hizmet etmeyi amaçlıyor. Şirketin bu yeni uygulaması, farklı alanlara yönlendirilmiş platformlarla beraber başlangıçta Samsung zeki TV’lerde kullanılacak.

Apple böyle bir karar almasında; Samsung’un daha önce iTunes ve AirPlay 2 desteği aldığını açıklamasının da büyük bir etkisi var. Samsung’un zeki TV’leri; iTunes Movies ve TV Shows uygulamalarıyla birlikte, 100’den artı ülkede insanlarla buluşacak.

Apple TV’nin yeni uygulamasının, Apple kullanıcıları için başlangıçta Mayıs 2019’da piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Apple, kullanıcıların bu yeni dilekçe sayesinde; gösterileri, filmleri, haberleri, spor haberlerini ve daha fazlasını keşfetmelerini ve izlemelerini sağlayacak. Kullanıcılar bu hizmetten muamele etmek için diğer bir uygulamaya gereklilik duymayacak.

Çevrimiçi TV aboneliğinin olması, Samsung zeki TV modelleri için fayda oluşturacak. Apple TV kanalları ile aboneler; HBO, Showtime ve Starz gibi istedikleri premium ağlar için ödeme yapabilecekler. Son olarak en önemlisi; yeni Apple TV uygulaması, kullanıcıların iTunes filmlerini ve TV şovlarını satın almalarına ya da kiralamalarına da huzur sağlayacak.

 

İki ülkeye korkutan uyarı

Faydası saymakla bitmiyor

“Herkes atıp tutuyor”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir