Apple’dan iPhone XR sürprizi

iOS admin 5 Okundu
sponsorlu reklam

Apple'dan iPhone XR sürprizi

Apple, bu yıl eylül ayında 3 yeni zeki telefonunu tanıtmış, bunlardan en fazla ise iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri ses getirmişti. Halen de yeni telefonların yankıları sürüyor. Oysa bir model daha var oysa, Apple şimdilerde bunun üzerine yoğunlaşıyor gibi görünüyor.

iPhone XR için kabaca, bir dönemin “ucuz” iPhone’u iPhone 5C yerine gelen bir model diyebiliriz. Pek fazla ülke için fiyat bakımından iPhone XS’ten daha uygun olacağı aşikar olan iPhone XR, Apple kadar özel alaka görüyor. Öbür renk seçenekleriyle gelen iPhone XR, beyaz, siyah, mavi, sarı ve kırmızı gibi çarpıcı renklerin sahibi. Apple ise, bu renklerin solmaması, kılıflar içinde kaybolmaması için Apple fanlarına kendi çözümünü sunuyor: iPhone XR Clear Case.

Evet, Apple, iPhone XR için kendi kılıfını üretiyor. Fiyatı ise şüphesiz konu Apple olunca azıcık el yakıyor. iPhone XR’ın tasarımını gizlemeyen plastik kılıfın fiyatı 55 dolar. Buna karşın üçüncü parti markaların ürettiği kılıfları çok daha yerinde fiyata bulabiliyorsunuz. Ama iPhone XR’ın kılıfının da Apple logolu olmasını isteyenler, seçim edebilirler. sırası gelmişken iPhone XR’ın 19 Ekim’de ön siparişe açılacağı bilgisini de verelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir