Aquaman,Dark Knight Rises’ı süpürdü

Genel admin 222 Okundu
sponsorlu reklam

Aquaman,Dark Knight Rises'ı süpürdü

DC'nin son mucizesi inanılmaz bir başarı etti!

Kendinizi ünlü yönetmen James Wan yerine koyun ve Aquaman filmini yönettiğinizi tahayyül edin. Büyük bir gurur olmalı. Geçtiğimiz hafta itibariyle; Aquaman, DC’nin gişe rekortmenleri Dark Knight ve Dark Knight Returns’ın gişe hasılatını geride bırakmayı başardı. Aquaman, 1,2 milyar dolar sınırını geçmeyi rekor sürede başardı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki dilekçe izinleri

DC’nin övünç kaynağı The Dark Night Rises ise 1,084,939,099 milyar dolarlık gişe hasılatı elde edebilmişti. Aquaman yalnızca DC Extended Universe’ın bir numarası olmakla kalmadı ve öyle fazla DC temelli olarak yapıma dış lâstik toplattı. Bu filmler aralarında; Batman V Superman: Dawn of Justice ve Justice League gibi muazzam bütçeli yapımlar yer alıyor.

Aquaman’in yönetmenliğini James Wan üstlenirken; kadroda; Jason Momoa, Amber Heard, William Defoe, Dolph Lundgren, Ludi Min, Randall Park, John Ryhs Davies, Andrew Clawford,  Jack Andrew, Patrick Cox, Niam Mayes, Randall Park, Patrick Wilson ve Oscar ödüllü Nicole Kidman gibi oyuncular mevcut. 

Kısacası Aquaman; Guardians of Galaxy serisi, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnorak, Iron Man 2, Doctor Strange gibi Marvel filmlerini de kolayca ekarte etti.

Önceki HaberIntel’in “Üçü Bir Arada” Tasarımı Ortaya Çıktı  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir