Arkası bulanık video çekebileceğiniz uygulama: Focos Live İndir

Programlar admin 7 Okundu
sponsorlu reklam

Arkası bulanık video çekebileceğiniz uygulama: Focos Live İndir

Yeni cins iPhone modellerinde portre modu ile arkası flu fotoğraflar çekilebiliyor. Focos Live ile bu işlem video tarafına da geliyor.

doğruca buradan elde edebileceğiniz iPhone ve iPad uygulaması Focos Live, popüler gelişmiş resim uygulaması Focos‘un arkasındaki ekibin elinden çıkıyor. Biliyorsunuz zeki telefonların arkası flu fotoğraf ve video çekme kapasiteleri minik sensörleri etkisiyle düşük seviyede yer alıyor. Bunun yerine firmalar birçok süre yapay bulanıklaştırma sistemleri kullanıyor. Apple’ın bu konuda yeni iPhone’larda yerleşik olarak sunduğu Portre modu en iyi örneklerden. Oysa bu mod yukarıda da da söylediğimiz gibi yalnızca resim için çalışıyor. Focos Live ise bilişimsel fotoğrafçılık altyapısı kullanarak süreci sonunda video tarafına getiriyor. Firmanın alıştığımız tasarımına sahip kullanımı basit başvuru formu, içerisinde çekilen videoları özel derinlik verileriyle kayıt altına alıyor. Bu sayede kişiler videoları ön veya arkadaki kamera ile çektikten sonra arkası bulalık videolar elde edebiliyor, bulanıklık miktarını rahatlıkla değiştirebiliyor. Gösterilen sonuçlar ise epeyce güzel duruyor.

Focos Live doğrusu hoş çalışıyor

İçerisinde birçok kişi için yeterli bir video editörü de yer alan tatbik, ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oysa uygulamadan tam anlamıyla adet edinmek adına belirtli paketlerin tatbik içinden satın alınması gerekiyor.

İlgili Video

Foco LiveFoco Live

Foco Live

Fiyat ÜcretsizBoyut 59 MBYükle App Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir