Assassin’s Creed 3 Remastered, Nintendo Switch için de geliyor

Haberler admin 169 Okundu
sponsorlu reklam

Assassin's Creed 3 Remastered, Nintendo Switch için de geliyor

Assassin’s Creed 3 Remastered‘ın Nintendo Switch versiyonu duyuruldu. Assassin’s Creed 3 Remastered yüksek çözünürlük desteği ile birlikte 21 Mayısta Nintendo Switch platformunda olacak. Yayınlanan duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Assassin’s Creed 3 Remastered Nintendo Switch çıkış tarihi muhakkak oldu?

Assassins Creed 3 Remastered ile Amerikan Devriminin yaşandığı yıllara geri dönüyoruz. Assassin’s Creed serisinin alsında fazla da gözden düşmüş oyunlarından olan Assassin’s Creed 3 yüksek çözünürlük desteğine kavuştu. Assassin’s Creed 3 Remastered, hem kutulu ayrıca de dijital olarak, 31 Mayıs 2019’da Nintendo Switch‘e gelecek.

Nintendo Switch kullanıcıları konsolda daha çok egemen yapımların ve önceki yıllarda meydana çıkan oyunların olmasından yakınıyor. Nintendo Switch sahipleri daha fazla büyük çaplı oyun bekliyor. Ancak şimdiye değin özel oyun sayısı bakımından Nintendo Switch kullanıcılarını fazla fazla tatmin edebilmiş değil. Ama Nintendo Direct ile yeni oyunlara da göz kırpıldı. Dün gece yapılan Nintendo Direct sunumunda Nintendo, büyük bir sürpriz yaptı ve  Switch platformu için yepyeni bir oyun olan Super Mario Maker 2‘yi duyurdu.   

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir