Assassin’s Creed, Monster Hunter: World’ün Yeni Etkinliğine Geliyor

Haberler admin 218 Okundu
sponsorlu reklam

Assassin’s Creed, Monster Hunter: World’ün Yeni Etkinliğine Geliyor

Sevilen oyun Monster Hunter: World’den yılbaşı hediyesi tadında Assassin’s Creed etkinliği sürprizi geldi.

Bu seneki popüler çıkışının arkasından Monster Hunter: World, seneyi acayip bir etkinlikle kapatacak. Başlıca bu sınırlı süreli etkinlikler çok önceden duyurulsa da son ilan öncekilere kıyasla birazcık geç geldi. Oyuncular, Assassin’s Creed’deki suikastçılar gibi giyinebilecekler.

Oyuncular “SDF: Silent, Deadly, Fierce” isimli görevi başarıyla tamamlayabilirlerse, Assassin’s Creed’in sevilen karakterleri Bayek ve Ezio Auditore’nin görünüşlerine sahip olacaklar. Ödev, Monster Hunter: World’ün önceki etkinliklerinden kıyasla daha kısa bir faaliyet fakat daha kolay yok. Oyuncular, özel bir arenada oyunun en kuvvetli canavarları Odogaron, Deviljho ve Lunastra’yı yenmek zorundalar.

Bu üç canavarı daha alçak eden oyuncular, Senu’s Feather (Senu’nun Tüyü) isimli bir özel bir öğeyi alacaklar. İki suikastçı görünüşü de ikişer tüy bedel olduğu için oyuncuların arenadan dört kere canlı çıkmaları gerekiyor. Bayek’in zırhı herhangi bir artıya sahip olmasa da Suikastçının Kepi isimli unsur hareket hızını artırıp daha çabuk gizlenmenizi sağlayacak. Bu özellik de sizi görmeyen bir canavardan zarar alana dek etkili olacak.

Assassin’s Creed etkinliği, bugünden itibaren 10 Ocak tarihine dek devam edecek.

Kaynak : https://www.slashgear.com/assassins-creed-comes-to-monster-hunter-world-in-sneaky-new-event-29559534/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir