Assassin’s Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesi yayınlandı

Oyun Hileleri admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Assassin's Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesi yayınlandı

Ubisoft’un Assassin’s Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesinde tekrar oldukça pozitif detaya değinmiş. O Kadar oysa birçok sorunun çözümünün yanı sıra yeni oyun mekanikleri ve bir oyun modunu da beraberinde getiriyor. Şirketin son üçleme aralarında en iyi çıkış yapan oyunu olarak karşımıza çıkan Valhalla, güncelleme üstüne güncelleme alıyor ve tümü oldukça büyük.

Assassin’s Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesi yama notları ve boyutu

Bildiğiniz gibi daha önce gelen heybetli bir güncelleme ile oyundaki 100’den artı sorun için çözüm üretilmişti. Bağlı hala daha sorunları bulunan Assassin’s Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesi ile keza bu sorunlara çözüm arıyor, hem de oyuna yeni içerikler eklemekten geri kalmıyor. Yule sezonunun bir parçası olarak eklenen yeni oyun modu “River Raids” sizi İngiltere’nin görülmemiş uçlarına taşıyarak birçok yeni baskın fırsatını karşınıza çıkartıyor. Bu oyun modu oyunculara fazlasıyla kıymetli ganimetler ve Raven klanını bekleyen yeni mücadeleler sunuyor. aynı zamanda yeni yetenekler ve özellikler de İngiltere’nin altını üstüne getiren Vikingleri bekliyor olacak.

Yeni Kabiliyetler

Berserker Trap (Berserker Tuzağı): Okunuza halüsinasyon etkisi olan bir toz püsküren yeni bir tuzak ekler ve yakında hareket eden herhangi bir şey bu tuzağı tetikler. Etraftaki kısmetsiz gezginleri afallatmak için güzel bir yetenek.Battle Cry (Savaş Ağıtı): Eivor kan donduran bir çığlık atarak etraftaki düşmanların korkudan geriye sendelemesini sağlar ve bu sırada baskı kazanır. Düşman saldırılarını yarıda keser.Shoulder Bash (Omuz Darbesi): Eivor’un omzuyla düşmanları ittirip yakındaki nesneleri kırmasına olanak karşılayan yeni bir oyun mekaniği.

Assassin's Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesi yayınlandı

Yeni Yetenekler – Assassin’s Creed Valhalla 1.1.2 Güncellemesi

Assassin Carry: Suikast ile öldürdüğünüz düşmanları otomatik olarak taşımanızı sağlar.Assassin Slide: Koşarken düşmanların arasından kayarak onların dengesini bozmanızı sağlar.Power Stroke: Stamina kullanarak uzun geminiz için kısa süreli biz sürat desteği verirsiniz.Arrow Looter: Eivor’un öldürdüğü okçu düşmanlardan ok toplama şansını epeyce yükseltir.Fight Ready: Her Zaman batmış bir adrenalin yuvasıyla savaşmaya başlayın.Long Ship Brace: Gemiyi komuta eden sizseniz, ekibiniz defalarca sizinle birlikte kalkanlarını kaldırır.

Bütün bu yeteneklerin ve kabiliyetlerin yanı sıra oyun kalitesini artırmaya karşın içerikler de güncellemede bulunuyor. aynı zamanda Assassin’s Creed Valhalla 1.1.2 güncellemesi PC için 10,84GB, Xbox One için 15,27GB, PS4 için 10,23GB. Yeni cins konsollarda ise Series X için 19,53GB boyutunda olan bu güncelleme PS5 için de 11,18GB boyutuyla karşımıza çıkıyor. Yama notlarının tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir