Asus Zenfone 8’in özellikleri ortaya çıkardı

Haberler admin 30 Okundu
sponsorlu reklam

Asus Zenfone 8’in özellikleri ortaya çıkardı

Asus, son ROG Telefon serisinin yardımıyla mobil endüstride kararlı bir varlık oluşturdu. Oysa Zenfone dizisiyle çok daha uzun süredir genel bir izleyici kitlesini kovalıyor. Şu Anda,  Tayvanlı marka yakında olacak olan Zenfone 8 ile büyük telefon konseptinden biraz uzaklaşıyor. Asus Zenfone 8 Flip tanıtım videosu, açılır kamera, Snapdragon 888 yonga seti ve 5.000 mAh batarya gibi telefonun temel özelliklerini vurguluyor.

sonradan, alıngan açı kontrolü ve özgün bir panorama çekimine izin veren motorlu mekanizması ile özgün kamera kurulumuna uyarı çekiyor. Zenfone 8 boyut olarak ufak lakin performans açısından büyük. Büyük kardeşi ile aynı Snapdragon 888 yonga setini paylaşıyor ve 4.000 mAh pili 30W şarjla eşleştiriyor. En büyük avantajı tek elle kullanılabilirlik. 5,9 inç AMOLED ekran, 120 Hz onarım hızına sahip.

Eklenen IP 68 su ve toza dayanıklılık, cihazın suya dayanıklılığını ortaya koyuyor. Asus’un hem yeni kompakt amiral gemisi için bir promosyon klibi daha var.

Asus’un dediği şekliyle “kompakt performans”, ışık hızında temas için 5G ve Wi-Fi 6E ile eşleştirilmiş en yeni ve en büyük Qualcomm Snapdragon 888’i sunuyor. Asus Zenfone 8 ekranı, öteki ileri teknoloji telefonlarda bulacağınızdan daha ufak olsa da, yine de etkileyici bir 120Hz yenileme hızı ve 1100 nit’e dek en yüksek parlaklık sağlıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir