Atari sahalara geri dönüyor

Haberler admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Atari sahalara geri dönüyor

Pazartesi günü yayınlanan bir açıklamada şirket, yönetim kurulunun Atari Gaming bölümünün “varlıkları ” hakkında derinlemesine bir inceleme yaptıktan sonra 1 Temmuz’da yeni planı onayladığını söyledi. Konsol geliyor ancak fiyatı dudak uçuklatacak türden. Konsol 849,95 $ gibi uçuk bir fiyatla geliyor.

Yani konsol PlayStation 5’ten bile daha pahalı olacak. Peki neden bu kadar pahalı? Konsolun sunduğu bazı özellikler var. Kullanıcılar, varsayılan AtariLinux işletim sistemine ek olarak Windows, Linux veya Google işletim sistemleri kurabilecekler.

Atari VCS, 100’den fazla arcade ve Atari2600 oyunu da dahil olmak üzere, tümü HD yükseltmeleri olan konsolun bir dizi klasik oyunuyla birlikte gelecek. Bağımsız oyun geliştiricileri de Boulder Dash Deluxe, Jetboard Joust, Something Ate My Alien ve Atari’s Missile Command: Recharged dahil olmak üzere bir düzineden fazla oyunla Atari’nin sunduğu oyunlar arasında.

Atari VCS, klavye ve fare bağlantısını da destekleyecek. Klasik Joystick denetleyicisi artık kablosuz, ancak AtariVCS ayrıca modern tarzda bir oyun denetleyicisi ile birlikte geliyor. Bu fiyata satış yapabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir