Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Haberler admin 6 Okundu
sponsorlu reklam

Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Geçtiğimiz aylarda duyurulan, Left 4 Dead serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilmekte olan Back 4 Blood PC fragmanı yayımlandı. Fragmanda oyunun cross-platform desteğinin olacağını ve Back 4 Blood PC versiyonunun Nvidia DLSS özelliği ile çıkacağı belirtiliyor. Fragmandaki tüm görüntülerin oyunun PC versiyonunun içerisinden çekilmiş olması da dikkat çeken unsurlardan.

Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Geçtiğimiz günlerde Nvidia DLSS teknolojisi Red Dead Redemption 2’ye de gelmişti. Her geçen gün yaygınlaşan bu teknoloji yapay zekâ ile bilgisayarınıza herhangi bir şekilde yük olmadan yapay görüntüler oluşturuyor ve oyun içerisinde aldığınız performansı arttırıyor. Back 4 Blood PC sürümü Nvidia DLSS özelliği ile çıkacak.

Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Haziran aylarında duyurulan ve konsollarda 999TL’lik ultimate edition fiyatına sahip olan Back 4 Blood ülkemizde oyuncuların tartışma konusu olmuştu. Back 4 Blood oyunculara co-op bir senaryodan daha fazlasını sunmayı hedefliyor. En fazla üç arkadaşınızla birlikte hikayesine atılabileceğiniz veya rekabetçi çok oyunculu mod ile birlikte veya birbirinize karşı mücadele edebileceğiniz bu yapım, bir ”roguelike” kart sistemi ile tekrar oynanabilirlik sunmayı da hedefliyor. Oyun, PlayStation, Xbox ve PC için 12 Ekim 2021’de çıkacak. Ayrıca oyunun PC fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.