Battlefield 5’in Battle Royale Moduna iki kişilik mod gelecek

Haberler admin 194 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield 5'in Battle Royale Moduna iki kişilik mod gelecek

Battlefield 5‘in ilgiyle beklenen Battle Royale modu Firestorm dört şahsiyet mangalar halinde ya da tekli olarak oynanabiliyor. Fakat Nisan ayı içinde gelecek güncelleme ile birlikte, Firestorm modu ikişerli takımlar halinde de oynanabilecek. Nisan ayı güncellemesi Bölüm 3: Trial by Fire ile oyuna yeni özellikler eklenecek.

Battlefield 5’in Battle Royale Moduna ikişerli takımlar gelecek

Battlefield V’in 64 oyunculu battle royale deneyimi olan Firestorm,  oyuncuların beğenisini topladı. Yıkılabilir çevre, yer tahminli topçu saldırısı ve nokta atışı V-1 roketi gibi öbür oynanış mekanikleri oyuncuların beğenisini kazandı. Deniz hava ve kara taşıtlarının da yer aldığı Battle Royale modu 4’erli mangalar halinde veya tek başına oynanabiliyordu. Ama oyuna ikişerli mangaların da Nisan ayında ekleneceği açıklandı. EA’nin resmi internet sitesinde, Battlefield 5‘e gelecek yeni güncellemelerle ilgili şu yorumlama yapıldı.

“Firestorm, lansmandan sonra Tides of War zarfında Nisan’da yayınlanacak Bölüm 3: Trial by Fire ile bütün Battlefield V oyuncuları için gelecek yeni özellikler ve geliştirmelerin yanı sıra İki Karakter mod ile birlikte daha da büyüyecek.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir