Battlefield 5’in Battle Royale modundan oynanış videosu geldi

Haberler admin 116 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield 5'in Battle Royale modundan oynanış videosu geldi

Battlefield 5‘in Battle Royale modu Firestorm‘dan nefes kesen yeni bir oynanış videosu geldi. Daha önce sinematik fragman ile duyurulan Firestorm için hemen de yeni bir oynanış videosu yayınlandı.  Zırhlı araçların hatta tanklarının da yer alacağı Battlefield 5’in Battle Royale modu firestorm için yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Battlefield 5’in Battle Royale modundan aksiyon batmış oynanış videosu geldi

Battlefield serisinin en önemli özelliklerini bir araya getiren Firestorm’da yıkılabilir binaların Battle Royale moduna nasıl bir enerjik getireceği merak konusu. Geçtiğimiz günlerde Dice, Firestorm modunda yer alacak olan haritanın şimdiye kadarki en büyük Battlefield haritası olduğunu açıklamıştı. 

* Battlefield 5’in Battle Royale modunun 64 karakter olacak.
* Yapılan açıklamaya tarafından, şimdiye kadarki en büyük Battlefield haritası da Firestorm’da oyuncuları bekliyor olacak.
* Azami 64 kişiyi destekleyecek serverlarda 16 ayrı manga bulunacak. Her mangada 4 asker yer alacak. * Tek kişilik ya da 2 şahsiyet oyun modu ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Yıkılabilir çevre ve zırhlı araçlar Firestorm’da yer alacak.
* Firestorm güncellemesi, PS4, Xbox One ve PC için 25 Martta yayınlanacak. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir