Battlefield 5’in yeni operasyonu Battle of Haunt’da neler var?

Haberler admin 150 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield 5'in yeni operasyonu Battle of Haunt'da neler var?

Battlefield 5‘in Grand Operation‘ı Battle of Haunt, 21 Şubatta Battlefield V oyuncularıyla buluşacak. Battle of Haunt adlı yeni bir Grand Operation, kalıcı olarak Battlefield 5’e eklenecek. 

Battlefield 5, Battle of Haunt ne vakit çıkacak?

Battlefield 5‘in yarın yayınlanacak olan yeni operasyonu ile birlikte 64 karakter Rush oyun modu geri dönüyor.

“Her Yerde düzenlenen Panzerstorm haritasında savaşmaya başlayacak, Arras kırsalında çatışacak ve Battlefield V’te geri dönüş yapan alışılmış Battlefield modu Rush’ın 64 oyunculu versiyonunu ilk deneyenlerden biri olacaksınız. Yeni Grand Operation, 2. Dünya Savaşı’nda Mihverlerin Belçika’daki Hannut şehrinden geçerek Hollanda’ya yıldırım harekatı düzenlemeyi planladığı Hannut Muharebesi’nde yaşanan dehşet mekanize çatışmanın izlerini taşıyor.”

64 Oyunculu Rush
Battle of Hannut’un 3. gününde Arras’ta oynanan Rush’ta, olağan oyuncu sayısı ikiye katlanarak 64’e çıkıyor. Saldırgan takımın görevi, savunan takım patlamaya engel olmadan ya da her tarafta doğma biletlerini tüketmeden önce düşman hedeflerine bombaları vermek. Battle of Hannut’ta hem tecrübeli keza de yeni Rush oyuncularını Rush’a özel taktiksel oynanış ve hedefe saldıran fazla sayıda askerin dahil olduğu büyük bir çarpışma bekliyor.

Panzerstorm’da Rush oynarken yardımsever olabilecek üç anahtar sözcük verelim.
* Oyuncu sayısı artınca tehlike de artacağı için mevcut taşıtlardan iyi faydalanın.
* Saldıran takımdaysanız, Panzerstorm çatışma alanını iyice kullanın ve mangalardan oluşan enerjik bazı halinde hedefe birlikte saldırmayı deneyin.
* Savunan takımdaysanız Tahkimatları mutlaka kullanın. Dinç ve tahkimatlı bir amaç, zahmetsizce kazanmanızı sağlayabilir.

Rush’ın 32 oyunculu versiyonu, 7 Mart’tan itibaren kısa bir süreliğine egemen mod olarak yayınlanacak. Twisted Steel, Narvik ve Devastation haritalarında konuşlanacaksınız. Oysa bundan önce ve sonra, Rush oynayabileceğiniz tek yer Battle of Hannut.

Battle of Hannut
1. Gün
* Harita: Panzerstorm
* Mod: Airborne

2. Gün
* Harita: Panzerstorm
* Mod: Breakthrough

3. Gün
* Harita: Arras
* Mod: 64 oyunculu Rush

4. Gün (birliktelik durumunda)
* Harita: Arras
* Mod: Final Stand

Kaynak: www.ea.com

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir