Battlefield V Firestorm için yeni video geldi

Haberler admin 312 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield V Firestorm için yeni video geldi

Son dönemde battle royale tarzı yapımların hayli popüler olduğunu biliyoruz. Nitekim sektörün köklü yapımları da oyun severlerden gelen talep doğrultusunda battle royale modlarıyla karşımıza çıkıyorlar. Hatırlanacağı üzere kısa süre önce Call of Duty Black Ops 4 için bir battle royale modu yayınlanmıştı.
Şimdi ise EA ve Dice işbirliğiyle geliştirilen Battlefield V için bir battle royale modu geliyor. Gerçekte EA, Battlefield V için bir battle royale modu yayınlayacağını çok önceden açıklamıştı. 19 Ekim’de raflardaki yerini alan oyun için merakla beklenen battle royale modu biraz gecikmeli de olsa sonunda oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

Battlefield V Firestorm, 25 Mart’ta gelecek olan ücretsiz bir güncelleme ile oyuna dahil edilecek.

Battlefield V Firestorm, aynı anda 64 oyuncunun uğraş etmesine olanak tanıyacak. 4’er kişiden oluşan 16 manganın mücadelesinde ayakta kalan son oyuncu modun kazananı olacak.

EA ve Dice konsepti birazcık ayırt etmek namına, yanarak daralan bir ateş çemberi yapmayı tercih etmişler. Yani oyuna başladığınız harita yavaş yavaş yanacak ve son olarak dar bir alan kalacak.

Şimdiye değin oysa en büyük Battlefield haritasına sahip olan Firestorm modu, bakalım beklenen ilgiyi görecek mi?

Bu meslek yerinde izin 3 ay!

Victoria’s Secret’ın yeni meleği

Arda Turan: Çay iyidir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir