Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass’e gelebilir

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass'e gelebilir

Bu yılın içinde çıkması beklenen Battlefield VI ile ilgili yeni ve zinde söylentiler ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. Bu sefer azıcık acayip şekilde Xbox Era Podcast’i sırasında kullanılan bir cümlenin seriyle ilgili olup olmadığı konusunda karışıklıklar vardı. Oysa Battlefield sızıntılarıyla adından söz ettiren Tom Henderson onaylayınca yeni Battlefield oyununun Xbox Game Pass sistemine ekleneceği konusunda uzlaşılmış oldu.

Bakınız: Battlefield 2021 ne süre duyurulur?

Battlefield VI Xbox Game Pass’te ilk günden yer alacak

Söylentiler dediğimiz gibi Tom Henderson’un onayıyla başladı. Oysa lansmanında oyunun Xbox Game Pass’te olup olmayacağını bilmiyoruz. Öbür Battlefield oyunlarının lansmanını göz önüne alırsak, EA DICE’ın bu kararı almış olması çok muhtemel.

Battlefield VI ilk günden Xbox Game Pass'e gelebilir

Podcast sırasında sızıntıyı yapan Shpeshal Ed, “Büyük muhtemelen bu yılın sonunda üçüncü parti AAA bir FPS oyunu ilk günden Xbox Game Pass’e eklenecek” dedi. Olasılıkları düşündüğümüzde, Microsoft’un Call of Duty Vanguard Game Pass kapılarını açacağını sanmıyoruz. Activision’un oldum muhtemel PlayStation ile daha iyi bir ilişkisi var. bu nedenle Microsoft’un Battlefield VI için böyle bir hamle düşünmesi aslında daha kazançlı olacaktır.

https://t.co/jqoEfTviFX pic.twitter.com/VEmlLLay0R

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) April 5, 2021

Bildiğiniz gibi son haberlerde oyunun Battlefield 6 değil, yalnızca “BATTLEFIELD” olarak anıldığını yazmıştık. İlgili haberimize de hemencecik daha aşağı taraftan ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bakınız: Yeni Battlefield oyunu için yeni iddialar ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir