Beklenen oldu: Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 duyuruldu

Haberler admin 166 Okundu
sponsorlu reklam

Beklenen oldu: Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 duyuruldu

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 duyuruldu. Paradox Interactive Entertainment‘ın bir süredir yeni Vampire The Masquerade: Bloodlines oyununu duyurması bekleniyordu. Hatta yapımcı işyeri gizemli bulmacalarla oyuncuların dikkatini yeni oyuna çekmeyi başarmıştı. Beklenen duyuru sonunda yapıldı. Vampire The Masquerade: Bloodlines 2, 2020‘nin birincil çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Ilan fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 duyuruldu

Paradox Interactive’in yayınlayacağı Hardsuit Labs tarafından geliştirilen  Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 Steam‘de erken erişime de açıldı. 92 TL‘den Steam’de erken erişime giren  Vampire The Masquerade: Bloodlines 2’nun fiyatı her lahza artabilir. Daha önce Metro: Exodus‘ta yaşanan durumun bir benzeri yaşanabilir. Serinin sağlam takipçilerindenseniz satın elde etmek için acele etmekte üstünlük var. Oyunu hikayesi ile ilgili birincil bilgiler şöyle;

“World of Darkness’a gir ve seçimlerinle düzenli cazibeli karakterlerle batmış bir şehirde vampir fantazini doya doya yaşa. Öne çıkan, süratli ve büyük dövüş odaklı çarpışma sistemimizde sen ve özgün disiplinlerin bir tabanca değerindesiniz. Sen geliştikçe gücün de artacak; fakat unutma oysa Sahte Kılığın açığa çıkmaması için her şeyi yapmalı ve insanlığını korumalısın… Yahut sonuçlara katlanırsın. Seattle ezelden beri vampirler tarafından yönetilmiştir. World of Darkness’ta orijinaline sadık kalarak bitmiş canlandırılan Seattle konumlarında kurbanlarını avla. Şehrin doğuşundan bu yandan varlığını sürdüren kadim kan kurucuları ve şehri tekrar tanımlayan teknoloji piyasasını idare eden yeni kanlarla tanış. Herkesin rahat emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir