Bethesda’nın yeni oyunu Starfield, Pax East’te gösterilebilir

Haberler admin 198 Okundu
sponsorlu reklam

Bethesda'nın yeni oyunu Starfield, Pax East'te gösterilebilir

Bethesda‘nın ilgiyle beklenen yeni oyunu Starfield geçtiğimiz sene E3 2018‘de sürpriz bir şekilde duyurulmuştu. Yaklaşık bir senedir Starfield ile ilgili Bethesda’dan yeni bir tanımlama gelmedi.  Starfield ile ilgili bilgiler epeyce kısıtlı. Oyunun rol yapma türünde olacağı biliniyor. Starfield ile ilgili yeni bilgilerin 29 Mart tarihinde düzenlenecek olan PAX East etkinliğinde açıklanması bekleniyor. 

Bethesda’nın yeni oyunu Starfield, Pax East’te gösterilebilir

Oyuncular PAX East etkinliğinde Bethesda’dan Starfield oyununu bakmak istiyor. Rol yapma türünde olacağı bilenen oyun ile ilgili yeni bilgilerin bir kaç gün içinde (29 Mart tarihinde) PAX East etkinliğinde paylaşılması bekleniyor. 

Bethesda göre geliştirilen The Elder Scrolls 6 ve Starfield oyunlarının ne süre çıkacağına dair demin elimizde bir bilgi değil. Geçtiğimiz aylarda Bethesda, her iki oyun ile ilgili oyuncuların merakını giderecek (en azından çıkış tarihi ile ilgili) bir izah etme yaptı. Yapılan açıklamada, her iki oyunun yakın bir zamanda çıkmayacağı belirtildi. Her iki oyun da yeni oyun motoru ile geliştiriliyor. Yeni motor için Bethesda’dan şu izah etme gelmişti.  “Creation Engine, bize dünyaları seri şekilde oluşturma konusunda olanak sağlıyor ve mod yapımcıları da bunu çok iyi biliyor. Bu bizler için tatmin edici ve motorun en iyi şekilde çalıştığını düşünüyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir