Bir ücretsiz oyun da Discord’dan geldi: King of The Hat!

Haberler admin 312 Okundu
sponsorlu reklam

Bir ücretsiz oyun da Discord'dan geldi: King of The Hat!

Kendi oyun kütüphanesini kuran Discord’da ücretsiz oyun veren platformlar kervanına katılmıştı. Discord’da bir oyun daha bedava oldu. Piksel sanatını kullanan, lokal ve online çoklu oyunculu King of The Hat, Discord’da bedava. Buradaki bağlantıya tıklayarak, King of The Hat’i Discord kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Natürel Discord uygulamasının bilgisayarınıza yüklü olması gerektiğini de belirtelim. 

King of The Hat bedava oldu

Platform savaşları git gide kızışıyor. Epic Games Store‘un PC tarafında özel oyun mantığını getirmesinin ardından Steam’in nasıl bir karşılık vereceği merak konusu. Şimdilik Valve sessizliğini koruyor. Discord ise bedava oyunlarla oyuncuları kendi kütüphanesine çekmeye çalışıyor. King of The Hat aldı eğlenceli platform oyununa Discord’dan bedava olarak erişebilirsiniz.

“Şapkanı fırlat, hayatını tehlikeye at. Bu yüksek tempolu, şapka tabanlı dövüş oyununda rakiplerin senin şapkanı ezmeden önce onların şapkasını ez.

King of the Hat yüksek tempolu, şapka tabanlı, çok oyunculu bir oyun. Bu şirin distopya dünyasında cümbür cemaat ruhunu barındıran bir şapkayla doğuyor ve yalnızca şapkası ezilirse ölüyor. Şapkan bir tabanca olarak kullanılabilir AMA DIKKATLI OL, şapkan aynı zamanda cılız noktan. Etrafta zıpla, şapkanı arkadaşlarına fırlat, onların şapkalarını ez ve King of the Hat’in kralı ol!”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir