Bixby 2.0, Bazı Komutlarda 1.0 Sürümüne Göre Daha Kötü Performans Sergiliyor

Haberler admin 107 Okundu
sponsorlu reklam

Bixby 2.0, Bazı Komutlarda 1.0 Sürümüne Göre Daha Kötü Performans Sergiliyor

Samsung’un sanal asistanı Bixby’nin 2.0 sürümü, önceki sürüme tarafından daha iyi olması gerekirken bir takım kolay görevlerde daha fena performans gösteriyor.

Sam Mobile’a tarafından, Samsung’un sanal asistanı Bixby’nin 2.0 sürümü, kesin komutlarda 1.0 sürümünden daha fena. Galaxy Note 9 ile birlikte gelen, arkasında Galaxy S9 ve S9 Plus’lara Android Pie güncellemesiyle birlikte gelen güncel asistan kesin komutlarda selefinden daha kötü.

Sam Mobile’da söylenene göre Bixby, yeni başvuru formu güncellemelerini denetleme etmede ve YouTube aboneliklerini göstermede başarısız oldu. Bixby hem, Andorid Pie yüklü S9 ve Oreo yüklü Note 9’larda Uber uygulamasını çalıştıramadı. Yani, sorun Android Pie’dan kaynaklı yok.

Samsung, Bixby 2.0 için bir seneden uzun süredir çalışıyordu ve yeni sürümün daha iyi ses tanıma yeteneği, IoT (nesnelerin interneti) ürünleriyle daha iyi entegrasyon sunması gerekiyordu. Note 9 kullanıcıları Bixby’nin 2.0 sürümü iyileştirilene kadar göstermek zorunda lakin S9 kullanıcıları güncellemeyi yapmayarak, şimdilik huzursuz olan sürüm yerine bir önceki sürümü kullanabilir.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-bixby-2-0-worse-than-bixby-1-0-938112/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir