BKM Express’le ödeme kolaylığı

Genel admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

BKM Express'le ödeme kolaylığı

BKM Express’in nisan ayında Migros’la yaptığı iş birliğiyle Migros ve Macrocenter mağazalarından alışveriş yapan BKM Express kullanıcıları, ödeme işlemlerini cüzdan ve kart taşımadan, kasada cep telefonlarıyla kolayca yapabiliyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

75 TL’lik alışverişe 10 TL Money armağan

KM Express kullanıcıları 23 Aralık tarihine dek tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında Money Club Kart ile 75 TL ve üzeri alışverişlerde yaptıkları ödemelerde 10 Money kazanıyor.
 
BKM Express’in online ödemelerde sağladığı başarıyı kasa ödemelerinde de yaygınlaştırmayı hedeflediklerini vurgulayan BKM Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, şöyle konuştu: “Dijitalleşmeyi defalarca BKM Express kullanıcılarına basit ve güvenli ödeme imkânı arzetmek üzere kullanıyoruz. Online ödemelerde, BKM Express’i pazara sunduğumuz 2012’den beri yaptığımız çalışmalarla kullanıcılarımıza yaygın bir üye iş yeri tabanı sunduk. Bugüne dek birikimimizi tecrübeye çevirirken kullanıcılarımızı tek tıkla ödeme, QR ile ödeme, para iste ve gönder özelliği, dijital bağış gibi çoğu yenilikle buluşturduk. Nisan ayında Migros’la gerçekleştirdiğimiz meslek birliği bir uçtan bir uca ise online ödemelerdeki BKM Express kolaylığını kasada ödemelere taşıdık. Bu sayede kullanıcılarımız Migros ve Macrocenter mağazalarında cüzdan taşımaya gerek duymadan yalnızca cep telefonlarındaki BKM Express uygulamasıyla kasada ödeme yapabiliyor. Hemen bu özelliği bir kampanyayla destekleyerek, kullanıcılarımıza ek bir fayda temin etmek istedik. BKM Express’le ayrıca online hem de kasa ödemelerinde daha pozitif yer almaya ve kullanıcılarımızı yeni teknolojilerle tanıştırmaya devam edeceğiz.”

İLGİLİ HABER YouTube’tan “dislike rekoru” Önceki HaberApple, iOS’u Çin İçin Güncelleyecek Sonraki HaberGalaxy S10 Plus’ta Kaç Kamera Olacak?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir