Black Shark 4 serisi 23 Mart’ta geliyor

Haberler admin 14 Okundu
sponsorlu reklam

Black Shark 4 serisi 23 Mart’ta geliyor

Söz konusu serinin 144 Hz onarım hızına ve fazla parmakla dokunma örnekleme hızına sahip 6.67 “ Samsung yapımı E4 AMOLED ekrana sahip olacağı doğrulandı. 720Hz Ekranın ortasında ayrıca selfie kamerası için bir delik bulunuyor.

Black Shark bize serideki her iki zeki telefonun da bu AMOLED ekran ile piyasaya sürülüp sürülmeyeceğini söylemiyor. Fakat Pro varyantının bu ekran kurulumu ile geleceğini söylemek hatalı olmaz. Black Shark daha önce Black Shark yeni serisinin Snapdragon 888 SoC göre destekleneceğini doğrulamışti. Şirket göre paylaşılan birkaç resmi duvar ilanı, vanilya modelinin asgari iki renkte geleceğini ve arkadaki panelin X şeklinde bir desene sahip olacağını ortaya çıkardı.

Ocak ayında Black Shark, BlackShark 4 serisinde 4.500 mAh batarya ve 120W şarj ile satışa çıktı. Bunu kesin olarak 8GB ve 12GB RAM seçeneklerine sahip olacak Pro modelinde göreceğiz.

Aygıt Çin’de düzenlenen bir etkinlikle yerel saatle 15:00’da piyasaya sürülecek. Ek olarak, Black Shark 4 serisinin Snapdragon 888 yonga setinden kuvvet alacağını ve CPU sıcaklıklarını 18 santigrat dereceye kadar düşürebilen gelişmiş soğutma özelliğine sahip olacağını onaylayan iki duvar ilanı yayınlandı. SD 888 posteri, yatay kamerası ve devasa parlak Black Shark logosu ile BlackShark 4’ün arkasına dikkat çekiyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir