Black Shark Helo tanıtıldı!

Mobil Uygulamalar admin 148 Okundu
sponsorlu reklam

Black Shark Helo tanıtıldı!

Xiaomi’nin dinç zeki telefon modeli Black Shark, yeni modeli ile Android dünyasında, oyunculara özel akıllı telefonlar aralarında yaklaşık olarak bir köklü değişiklik yaratacak gibi görünüyor. Bütün 10 GB RAM sahibi olan Black Shark Helo, keza oyunculara özel dizaynıyla da dikkat çekici görünüyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ile gelen Black Shark Helo, bütün 10 GB RAM kapasitesi ile neredeyse şoke ediyor. Farklı model seçenekleri de hazırlanan Black Shark Helo, dileyen kullanıcılar için ise 6 GB ve 8 GB RAM seçeneklerini gerçi sunmuş. Yine 10 GB RAM’li modelinde 256 GB depolama alanı getiren Black Shark Helo, öteki modelleri için de 128 GB’Lık depolama alanı sağlıyor.

Black Shark Helo, 6.01 inç büyüklüğünde 18:9 bakış oranına sahip ve Full HD çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip. Ekranın en fazla parlaklığı 430 nit. HDR desteğinin bulunduğu ekran, ayrıca DCI-P3 ve sRGB renk gamutunu destekliyor. Telefonun batarya kapasitesi ise 4000 mah.

Black Shark Helo, oyunculara özel bir zeki telefon olduğu için bu yönde aksesuarları da var belirlenmiş. Bedensel kontrol tuşlarıyla beraber de seçim edilen Black Shark Helo, bu nedenle mobil oyun konsolu şeklinde bir oyun deneyimi yaşatabiliyor. Cihazın hoparlörleri de ön yüzde stereo olarak konumlandırılmış. Bu Nedenle oyunculara keza geniş ekran, keza sağlam bir bağımsızlık hem de atmosferi tamamlayacak ölçüde ses desteği sunan Black Shark Helo, ayrıca oyuna iyice adapte olabilmeniz için bir oyun modu da sunuyor. Bu mod ile bütün bildirimleri sessize alabiliyor ve sadece oyuna konsantre olabiliyorsunuz.

Black Shark Helo’da fazla sayıda başvuru ve yazılım desteği e mevcut. Shark Space uygulaması üzerinden çok sayıda oyun türünü bir arada bulabileceğiniz bir mağazaya girebilir, Gamer Studio ile ise telefonunuzun işlemcisinden ekranına, ses özelliklerinden dokunma hassasiyetine dek çok sayıda özelliğine ayar çekebilirsiniz. Eh, Black Shark Helo ne de olsa bir oyun telefonu. böylece oyunculara tüm ince ayarları sunuyor.

Black Shark Helo’nun fiyatı ise 6 GB RAM’li modeliyle 461 Dolar. 8 GB RAM’li modeliyle ise 504 Dolar olarak belirtiliyor. 10 GB RAM’li Black Shark Helo fiyatı ise 605 Dolar civarında.

Önceki HaberToplama PC “out”, hazır PC “in” Sonraki HaberYeni Galaxy S10 Sızıntısı Ortalığı Karıştırdı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir