Black Widow filmi için ikinci bir fragman daha yayınlandı

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Black Widow filmi için ikinci bir fragman daha yayınlandı

Çıkışı tam bir yılan hikayesine dönen Black Widow’un ilk solo filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Doğrusu film geçtiğimiz sene vizyona girecekti ama pandemi şartlarından ötürü bir dizi durdurma laf konusu oldu.

Natasha Romanoff’un geçmişiyle yüzleşme ve tamamlanmamış işleriyle başa çıkma mücadelesini konu bölge, Marvel Studios’un uzun zamandır ilgiyle beklenen filmi “Black Widow” un yeni fragmanı yayınlandı.

Natasha Romanoff, namı diğer Black Widow, geçmişiyle benzer tehlikeli bir komplonun ortaya çıkmasıyla defterinin karanlık tarafıyla yüzleşir. Onu yenmek için hiçbir zaman vazgeçmeyen bir zorlama kadar takip edilen Natasha, bir casus olarak geçmişiyle ve Avengers ekibine katılmadan çok önce ardında bıraktığı parçalanmış ilişkileriyle uğraşmak zorundadır.

Natasha / Black Widow rolünde Scarlett Johansson ve Yelena rolünde Florence Pugh’ın yer aldığı filmde Alexei / The Inkar Guardian rolünde David Harbour ve Melina rolünde Rachel Weisz yer alıyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü fazının birincil filmi, Cate Shortland tarafından yönetildi ve yapımcılığını Kevin Feige üstlendi.

Aksiyon batmış “Black Widow” 9 Temmuz 2021’de sinemalarda olacak. Kesinlikle tekrardan bir erteleme daha olmazsa.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir