Black Widow için geri sayım başladı

Haberler admin 22 Okundu
sponsorlu reklam

Black Widow için geri sayım başladı

Mulan ve Raya and the Last Dragon’da olduğu gibi, Disney + aboneleri de filmi sinemalara çıktığı gün evde izleyebilecekler. Film, 9 Temmuz’da geliyor. Bu tarih önceki 7 Mayıs çıkış tarihinden birkaç ay daha sonra olarak değiştirildi. yine de, Premier Erişim geçişi için 30 ABD doları ödemeniz gerekecek. Film daha sonra tüm Disney + üyelerine hiçbir ekstra ödenti ödemeden sunulacak.

COVID-19 karantinaları sebebiyle birçok tiyatro hala kapalıyken ve ailelerini sinemaya götürme konusunda güvenlik endişeleri olan ebeveynler açısından bu iyi bir haber. Disney, Black Widow filmini izleme planlarını daha uzun vakit tecil etmek istemeyenler için iyi bir alternatif sunuyor.

Ne de olsa, Marvel şovları Disney+ ‘da filmlere bir şekilde bağlanıyor. bu nedenle şirket vakit çizelgesini olası olduğunca yolda yakalamak isteyebilir. Disney keza Shang-Chi ve The Legend of the Ten Rings’in 3 Eylül’de geleceğini açıkladı. Ama en azından şimdilik bu filmler sadece sinemalarda olacak şekilde duyuruldu.

Disney ayrıca, Emma Stone’un oynadığı 101 Dalmaçyalı canlı aksiyon filmi Cruella’yı benzer anda Disney + ‘da ve 28 Mayıs’ta tekrar Premier Access geçişiyle sinemalarda yayınlıyor. bu vesileyle, Pixar’ın Luca’sı da özel bir Disney + özelliğine sahip olacak. En azından sızıntı hizmetinin mevcut olduğu pazarlarda. Bu yapım da, 18 Haziran’da yayınlanmaya başlayacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir