Blizzard, Diablo II oyununu yeniden düzenliyor

Haberler admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Blizzard, Diablo II oyununu yeniden düzenliyor

Diablo II oyunu, büyük bir revizyon geçiriyor. İnternete sızan birkaç haberden sonradan Blizzard, Diablo II Resurrected’ı Blizzcon 2021’in yalnızca çevrimiçi sürümünde resmen duyurdu. 2000 yılında ilk olarak piyasaya sürülen oyunun yeni sürümü bu yıl PC, Switch, PS4, PS5 ve Xbox’ta piyasaya sürülecek. Oyun, PC ve konsol arasında çapraz ilerleme ile desteği sunuyor. HD remaster keza esas oyunu hem de eklemesi olan Lord of Destruction’ı içerecek.

Revizyon PC ve konsol için keza orijinal aksiyon oyununu hem de Lord of Destruction sürümünü dahil ettiğini belirtti. Çağdaş render ve yakma teknolojilerinden yararlanmak için grafikleri güncellemenin yanı sıra Blizzard, Diablo II’nin 27 dakikalık çekim için sinematik çekimini modernize ettiğini söyledi. D2‘nin beş perdelik hikayesini yedi kişiye dek başka insanlarla oynayabileceksiniz.

Daha büyük yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve kahramanlarınız aralarında eşya alıntı yapmak gibi şeylere duyulmaması, deneyimi 20 yıl öncesine göre daha neşeli ışık halkası getirmek için getiriyor. Blizzard, Diablo II: Resurrected’ı PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Nintendo Switch’te yayınlayacağını duyurdu. Oyun bugünden itibaren 40 $ ‘a (az kalsın 278 Türk Lirasi) ön sipariş olarak sipariş edilebilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir